Umywalka z szafkąObecnie stawiamy nacisk na piękno połączone z funkcjonalnością. Łazienka powinna pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria do utrzymania jej i jej właścicieli w czystości. Coraz częściej zatem spoglądamy na sprzęty, które posiadają szafki.


Umywalka z szafką

Foto: bi.gazeta.pl


Bardzo popularna ostatnio stała się umywalka z szafką (kolo.com.pl). Rozwiązanie tego typu zapewnia nie tylko praktyczne przechowywanie niezbędnych akcesoriów kosmetycznych i chemicznych. Pozwala je również ukryć przed widokiem innych, a nam zapewnia w pełni minimalistyczne wnętrze. Pamiętajmy jednak, że wygodna umywalka z szafką to duża umywalka. Powinna oscylować około pięćdziesięciu centymetrów szerokości, ponieważ jej mniejsze odpowiedniki nie zdają egzaminu. Okazuje się, że są po prostu nieporęczne, a i szafka wtedy ma ograniczoną pojemność. Umywalka z szafką ma również jedną ważna zaletę. Można osobno wybrać szafkę i umywalkę. Oczywiście należy uwzględnić wszystkie wymiary, ale w dalszym ciągu może być to element zaprojektowany wyłącznie przez nas. Jeżeli nie lubimy się głowić, można również zakupić gotowy wyrób, który jest połączony lub zestawiony ze sobą w celu oceny, czy takie zestawienie się nam podoba czy nie. Cokolwiek wybierzemy umywalka z szafką idealnie się sprawdzi w naszej łazience.

1 Odpowiedzi do “Umywalka z szafką”

  1. goraleczka
    2012-09-21

    Ja niedawno w sklepie kupiłam umywalkę, w komplecie z szafką łazienkową. Była bardzo tania i jest bardzo dobrej jakości. Polecam każdemu zakup takiej umywalki.


Dodaj komentarzKomfortowe wyposażenie do eleganckiej łazienki: meble łazienkowe, umywalki, prysznice. Wszystko w jednym miejscu.

Grudzień 2014

P W Ś C P S N
« listopad   styczeń »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31